תקנון, זכויות יוצרים ומדיניות ביטולים

כל הזכויות שמורות לענבר ויטנברג, קיצור קיבה בדרך הנכונה

אין להעתיק, לשכפל, לצלם, לתרגם, להקליט, לשדר ו/או לאכסן במאגר מידע בכל דרך ו/או אמצעי אחר, חלק כלשהו מן המידע ו/או המאמרים ו/או התמונות ו/או האיורים ו/או כל תוכן אחר שצורף ו/או נכלל באתר אינטרנט זה, בין אם לשימוש פנימי ו/או לשימוש מסחרי.

כל שימוש בתכני האתר ללא אישור מפורש בכתב מענבר ויטנברג אסור בהחלט.

מאמרים ותכנים

כל הזכויות על התכנים והמאמרים המקצועיים המתפרסמים באתר זה שמורות לענבר ויטנברג למעט אם צוין אחרת.

חל איסור מוחלט לפרסם את התוכן חלקו או בשלמותו, באף מקום אינטרנטי או מודפס ללא אישור בכתב מענבר ויטנברג. כמו כן אין להעתיק את התמונות המצורפות שהזכויות עליהן נרכשו כחוק.

אין ללמד את התוכן המקצועי בשום סדנא, קורס, בכל מסגרת שהיא (מכללה, בי"ס, אישית או קבוצתית) ללא אישור בכתב מענבר ויטנברג.

קישור לאתר

ניתן היתר לכל המעוניין ליצור קישור-אינטרנט (link) לאתר זה או לכל אחד מעמודיו, כל עוד הלינק הוא לעמוד שלם, המכיל בתוכו את העיצוב והלוגו של "ענבר ויטנברג- קיצור קיבה בדרך הנכונה".

הגבלת אחריות

התוכן והידע באתר זה בא למסור מידע אודות ניתוחים בריאטרים והנושאים הקשורים אליהם. נעשה מאמץ רב לייצר תוכן שלם, אמין ומגובה מחקרית ככל שניתן, אך אין משתמע מכך אחריות כלשהי. ענבר ויטנברג אינה אחראית כלפי אדם או קבוצה עבור נזק אשר יגרם, אם ייגרם, מהמידע שבאתר זה או מהתכנים המשובצים או המקושרים אליו.

כל הנכתב והמוצג באתר זה, ניתן על ידי ענבר ויטנברג על פי ניסיונה ומיטב הבנתה והכשרתה בלבד. אין באמור בתכנים השונים באתר  משום הנחיה לטיפול רפואי ואין הוא מחליף התייעצות עם רופא ואין בו המלצות או הנחיות רפואיות. כל העושה שימוש בנאמר באתר זה, לגבי עצמו או אחרים, עושה זאת על אחריותו האישית בלבד

לשם שטף הקריאה, ומשיקולי נוחות בלבד, חלק מהקטעים כתובים בלשון זכר אך האתר ותכניו מיועדים לגברים ולנשים כאחד.

מדיניות ביטולים

* טיפול בקליניקה ואונליין-

  1. הפגישה האישית שנקבעה מוקדשת כולה למטופל ולכן במידה והמטופל לא יכול להגיע לפגישה עליו להודיע על כך לפחות 24 שעות מראש.
    במידה ולא יודיע מראש, יחויב על התשלום לפגישה זו.
  2. במקרה של הפסקת תהליך במהלך סדרה שנרכשה מראש- לא תוחזר יתרת התשלום.
  3. במקרה של איחור לטיפול, משך האיחור יקוזז ממשך הפגישה שנקבעה.

* סדנא פרונטלית יומית- עד שבוע לפני ניתן לבטל ולקבל החזר מלא. לאחר מכן, היות וזה שבוע לפני הסדנא ואנחנו נכנסים לקראת הכנות אחרונות, לא יינתן החזר.

* סדנא/הרצאה/קורס דיגיטלי – אלו בבחינת חומר הניתן להעתקה / שכפול / צפייה חוזרת, ולכן לא ניתן לבטל את העסקה לאחר שבוצעה. אם אתם מבקשים לשמור לעצמכם את הזכות לביטול עסקה – הנכם מתבקשים שלא לרכוש את הסדנא/הרצאה/קורס ולא לקבל את הגישה לצפייה בחומרים הדיגיטלים.

%d בלוגרים אהבו את זה: