קצת עלי – ענבר ויטנברג דיאטנית בריאטרית

הי לכולם

אני דיאטנית בריאטרית כבר כמעט 15 שנה

ככזו :

אני מעריכה מידת מוכנות של מועמדים לניתוח בריאטרי ונותנת מכתבים לועדות ( של כל הקופות) .

אני מכינה מטופלים לכל סוגי הניתוחים הבריאטרים, הכנה מלאה ומקצועית

אני מלווה מנותחים בריאטרים מכל סוגי הניתוחים ( כולל סאדי ושרוול גסטרוסקופי ) , ליווי תזונתי ורגשי , גם בשנה הראשונה אחרי הניתוח ,וגם בטווח הארוך .

אני מטפלת גם באכילה רגשית , נשנשנית ולא מודעת בעזרת כלים מתחומי טיפול שונים שרכשתי במהלך השנים : אימון, NLP , CBT , מיינדפולנס , קפים טיפוליים ועוד.

אני מסיעת למנותחים ותיקים שמתחילים לעלות חזרה במשקל , להפסיק את העליה ולחזור לרדת במידת הצורך.

אני מעריכה ומכינה גם לניתוחים חוזרים .

כל זה די ברור, ידוע ומובן .

יחד עם זאת, בהזדמנות זו רציתי גם לספר לכם מה אני עוד עושה, במסגרת הניסיון הרב שרכשתי , וכל הקורסים הנוספים שעשיתי , כדיאטנית בריאטרית , שלא כולם עושים ושיותר ייחודי לי , גם במסגרת הטיפול בקופה וגם כדיאטנית בריאטרית בקליניקה הפרטית שלי, ברחובות ובזום .

1. הכנה של מנותחות בריאטריות להריון , וליווי הריוניות עם עבר בריאטרי – זאת בתוקף היותי מזה שנים רבות גם דיאטנית שמלווה הריונית ועבודתי ב 2 מרפאות בריאות האישה בכללית .

2. טיפול ב מטופלים עם הפרעות אכילה לפני ואחרי ניתוח בריאטרי – בעיקר אכילה בולמוסית התקפית , בולמייה ואכילה לילית . זאת בזכות הידע שרכשתי במסגרת לימודי הפרעות אכילה ועוד קורסים שקשורים לטיפול בהפרעות אכילה בעזרת סי בי טי ומיינדפולנס .

3. קושי באכילת מוצקים אחרי הניתוח כולל בררנות אכילה – זיהוי הסיבה לקושי ( פזיולוגית / תזונתית / רגשית ) וטיפול בהתאם

4. זיהוי וטיפול בסיבוכים אחרי ניתוח – יחד עם הטיפול הרפואי תרופתי / ניתוחי שצריך להינתן על ידי המנתח ו/ או רופא מטפל, אבנים בכיס מרה , צרבות וריפלוקס , עצירויות ושלשולים , תסמונת ההצפה ( דאמפינג סנדרום) ועוד .

5. ליווי מנותחים בריאטרים עם תזונות ייחודיות – טבעונים, צמחונים, רגישים לגלוטן או צליאקים , רגישויות ואלרגיות אחרות . זאת אודות להיותי אמא ל 2 טבעונים וצמחונית אחת , אחת מהטבעונים גם רגישה לגלוטן , ונסיון רב במטופלים הנל כולל רגישויות ואלרגיות למזונות שונים.

6. טיפול בתרופות לירידה במשקל – לפני , אחרי ובמקום ניתוח- רכשתי נסיון רב בכך במסגרת עבודתי בקופה וגם אני עצמי משתמשת באחת התרפות הללו.

אז אם אתם משתייכים לאחת האפשרויות הזכרתי כאן או לאחת אחרת שלא הוזכרה

ואתם רוצים לברר אפשרות טיפול אצלי,

צרו קשר ענבר דיאטנית בריאטרית ומלווה טיפול תרופתי בהשמנה 055614081