מה אתם מקבלים בליווי שלי

כשאתם שואלים אותי כמה עולה ליווי ואני מציינת בפניכם ,חשוב לי שתדעו מה אתם מקבלים תמורת הסכום הזה

👍ידע , מקצועיות וניסיון – 33 שנות עבודה כדיאטנית , שני תארים אקדמאיים , עשרות קורסים בתחומי תזונה , התנהגות והנפש , 15 שנות ניסיון כדיאטנית בריאטרית הכנה וליווי לפני ואחרי ניתוחים בריאטרים, ו3 שנות ניסיון בליווי טיפול תרופתי.

👍ליווי הוליסטי- תזונתי ורגשי , התייחסות ליחסים שלכם עם האוכל ועם עצמכם, טיפול באכילה , רגשית, נשנשנית לא מודעת , ועזרה להתמודדות עם השלכות השינוי שחל בעקבות הניתוח הבריאטרי / הטיפול התרופתי והירידה במשקל.

👍ידע וניסיון בטיפול בהפרעות אכילה- שקשורות להשמנה לפני ניתוח וגם להתנהלות אחרי ניתוח, מאפשר לתת טיפול מדויק ונכון לאנשים עם הפרעת אכילה טרום ניתוח ולאזן אותה, כדי שיוכלו מצד אחד לקבל אשור לניתוח, ומצד שני לעבור אותו עם מינימום פגיעה בבריאות פיזית ונפשית .

מאפשר גם לזהות ולטפל בהפרעות אכילה שהתפתחו אחרי הניתוח .

👍ידע וניסיון בטיפול בנשים הרות עם ובלי סכרת – מאפשר לטפל ולסייע להריוניות אחרי ניתוח בריאטרי .

👍 והבנה בבשול צמחוני וטבעוני – מאפשר לעזור גם לצמחונים וטבעונים לאכול מגוון ומזין ובריא גם אחרי ניתוח .

👍נגישות וזמינות – יכולת לתקשר איתי בווטאפ ובהודעות קוליות ובמייל בין המפגשים. אפשרות לקיים מפגשים אחת לשבוע כשצריך ולרווח אותם כשניתן .

👍אכפתיות הכלה וקבלה ללא שיפוטיות – אני מתיחסת לכל אחד ממטופלי כאילו היה בן או ההורה שלי , עם כל הכבוד ההבנה והרגישות הנחוצים .

👍אני קשובה לכם, ומלמדת אתכם להיות קשובים לעצמכם ולגופכם, אני מבינה ומכילה אתכם, ומלמדת לאתכם להבין ולהכיל את עצמכם, אני מתייחסת בחמלה אליכם ומלמדת אתכם לחמול על עצמכם , אני אוהבת אתכם ומלמדת אתכם לאהוב את עצמכם .

👍שינוי חשיבה ולא רק התנהגות – הניתוח משנה את מערכת העיכול שלכם,, הליווי שלי עוזר לכם לשנות את ה"ראש השמן שלכם" את החשיבה שלכם ובעקבות כך גם את ההתנהלות שלכם לטווח ארוך .

👍אז אם אתם עם השמנה ורוצים לטפל בה עם ניתוח או תרופות או בכל דרך אחרת ומחפשים ליווי שהוא לא רק , שקילה , דיאטה , תפריטים ומספרים אלה תהליך שמשלב גוף נפש ומישהו שנמצא שם בשבילכם לא רק פעם בחודש אלה לאורך כל התהליך , צרו קשר עכשיו רגע לפני שאני מעלה מחירים ( בינואר 2023 ) ותוכלו להנות עדין מהמחיר הישן יחד עם טיפול וילוי מקצועי , איכותי ואכפתי

👍אתכם לאורך כל הדרך- זה לא רק ססמא , אני באמת תמיד שם בשבילכם

ענבר 0505614081