מה חשוב לברר לפני שבוחרים דיאטנית בריאטרית?

כשאתם מבקשים הצעת מחיר (ממני או מכל דיאטנית אחרת) לליווי לפני או אחרי ניתוח בריאטרי,

מה חשוב שתבדקו לפני שאתם מחליטים שזה יקר (או לא):

🧐 מה משך המפגשים איתה – אצלי פגישה ראשונה היא שעה וחצי! פגישות חוזרות 30-40 דקות!

🧐 מה המרווח בין המפגשים והאם חיבים אחת לשבוע כל הזמן או ניתן לרווח בהמשך – אצלי מקובל להתחיל במרווח של אחת לשבוע עד שבועיים, ובמידת האפשר ניתן גם לרווח לפעם ב 3-4 שבועות או אפילו יותר.

🧐 מה הזמינות והנגישות בין המפגשים – אצלי ניתן להיות בקשר בווטאפ/ מייל ללא עלות נוספת , לשאול שאלות, לשתף באתגרים או קשיים אקוטיים ולקבל מענה , לשלוח רישומי אכילה ולקבל משוב מידי, להתייעץ לגבי מזונות מסוימים ותכולתם או לגבי ויטמינים ותוספי מזון נוספים, הנגישות שלי כמעט מידית (פרט לשבתות חגים וחופשים)

🧐 איזה ליווי מקבלים, האם תזונתי בלבד או גם רגשי– הליווי אצלי הוא הוליסטי, תזונתי ורגשי יחד כולל התייחסות לאכילה נשנשנית, לא מודעת, רגשית, היחסים שלכם עם האוכל ועם עצמכם, דימוי גוף, הפרעות אכילה במידה וקימות, התמודדות עם השינוי ועם תגובות האנשים

🧐 האם חייבים להגיע או יש גם דרך אחרת – אצלי ניתן גם לבצע ליווי בזום (לא טלפוני שזה פחות טוב) / ווטסאפ וידאו (רק אם יש בעיות בזום), מה שמאפשר מצד אחד קשר פנים מול פנים, ומצד שני הופך אותי נגישה אליכם גם אתם גרים בקצה השני של הארץ או אפילו העולם וגם חוסך זמן, וכסף על דלק, חניות ודו"חות חניה.
בסיום המפגש תקבלו סיכום מפורט של הפגישה וההמלצות שניתנו

🧐 מי הדיאטנית שאתם מגיעים אליה, מה הוותק והניסיון שלה, כדיאטנית בכלל וכדיאטנית בריאטרית בפרט – אני דיאטנית כ 33 שנה.
בתחום הטיפול בהשמנה בכלל, והבריאטריה בפרט 15 שנה. עברתי במהלך החיים שלי אתגרים לא פשוטים (שאינם קשורים למשקל בהכרח), והצלחתי להתמודד עימם בהצלחה.
בשנים האחרונות מתמודדת בעצמי עם השמנה, עם האתגר לרדת במשקל, ועם הקולות החיצוניים והפנימיים בהקשר לכך, כולל החלק הרגשי של האכילה.

🧐 באיזה כלי טיפול היא משתמשת – אני משתמשת בכלי טיפול מתחום האימון, NLP, CBT , מיינדפולנס, קלפים טיפוליים ועוד.

🧐 האם ואם כן , אילו תחומי טיפול נוספים יש לדיאטנית – אני מנוסה גם בסיוע לכלכלה צמחונית וטבעונית מייטבית ומאוזנת, ומתן רעיונות למתכונים מתאימים (יש לי 2 ילדים צמחונים ואחד טבעוני), ליווי נשים הריוניות בכלל ועם סכרת הריונית ואו/ רקע בריאטרי בפרט' טיפול בהפרעות אכילה טרום ופוסט בריאטריות הקשורות לאכילה בולמוסית, בולמייה ואכילה לילית.

🧐 עד כמה הדיאטנית מכילה, קשובה, רגישה ולא שיפוטית – אני לא אעיד על עצמי, תוכלו לשמוע זאת ממטופלים שלי.

שיהיה בהצלחה