קצת עלי

שמי ענבר ויטנברג, אני דיאטנית קלינית MSC (מזה כ 30 שנה), בעלת תואר שני, עובדת בקליניקה פרטית ברחובות וגם מטפלת און ליין (דרך זום סקייפ ואמצעי ליווי מרחוק נוספים בהתאם לנוחיות המטופל) ובשרותי בריאות כללית.

בחרתי ללמוד ועסוק בתחום מתוך רצון לטפל באנשים כשהתלבטתי בין תחום התזונה לעבודה סוציאלית . בשל רגישות רבה שלי החלטתי לבחור בתזונה אך למעשה היום אני תזונאית ומטפלת שזה מה שבגללו בחרתי בתחום.

בתור ילדה נערה וגם בוגרת בתחילת הדרך לא הייתי שמנה אך התמודדתי עם לא מעט קשיים ואתגרים אחרים כמו להיות ילדה דחויה ולא מקובלת וצלחתי אותם והפכתי לאישה חיונית מועילה אהובה ואוהבת , אולי לא רזה אבל כן משתדלת לאהוב את גופי ולהקשיב לו וזה מה שאני מלמדת את מי שיבחר להיות מטופל שלי.

מזה כעשור, אני מתמחה ביעוץ הדרכה ליווי וטיפול באנשים עם השמנה חולנית, בכלל ואנשים לפני ואחרי כל סוגי ניתוחים בריאטרים בפרט .
בנוסף אני מעבירה סדנאות הרצאות וחוגי בית לאנשים לפני ואחרי ניתוחים בריאטרים.
אני מטפלת באכילה רגשית , אכילה נשנשנית ואכילה לא מודעת וביחסים עם האוכל האכילה והגוף. ומעצימה לשינוי.

אני מלווה גם נשים בהריון בכלל ובפרט נשים בהריון שעברו ניתוח בריאטרי.

את כל זה אני עושה בכלים תזונתיים וכן כלים מתחום האימון NLP קלפים טיפוליים מיינדפולנס ועוד.

אני בוגרת 2 קורסים לדיאטנים בריאטרים קורס בסיסי וקורס טיפולי וכן קורס להפרעות אכילה.

בתור ילדה לא אכלנו תמיד מאד בריא בבית, אבל תמיד היה אוכל ביתי ומבושל בבית , וכולנו היינו במשקלים תקינים ללא מחלות נלוות להשמנה.
מאז ועד היום אני מאמינה בחשיבות אכילת מזון מבושל כחלק מאורח חיים בריא בכלל ולמשקל תקין בפרט.

בשל אהבתי לאוכל בכלל ולבשול בריא ומגוןן בפרט, ובהיותי אמא לשני ילדים טבעוניים אחת מהם אוכלת ללא גלוטן וילדה צמחונית , אני מדריכה אנשים לבשול בריא מגוון מזין אך גם קל נגיש וטעים כולל בשול צמחוני טבעוני ונטול גלוטן.

מי שיבחר להיות מטופל שלי יזכה לליווי שלי לכל החיים כולל יכולת להתיעץ בין המפגשים בשעות משבר ודחק , לקבל זריקות מרץ ועידוד, לשלוח רישומי אכילה ולקבל משוב אישי ועוד.

המוטו שלי הוא דיאטנית שמקשיבה ומבינה , אתכם לאורך כל הדרך וזה מה שאני שואפת לקיים בכל טיפול שלי.

%d בלוגרים אהבו את זה: